GRAND PRIX WMOZP rocznik 2001-2002 - I runda

W tym samym czasie, gdy odbywały się Zimowe Mistrzostwa Polski nasi młodsi zawodnicy walczyli w stolicy na zawodach cyklu Grand Prix. Zdobyliśmy 18 medali, co dało nam 2 pozycję w statystyce medalowej. Najlepszą zawodniczką 12 lat została Nikola Jabłonowska.

Nikola wywalczyła 3 złote medale - 50, 100, 200 dowolnym !!! 3 złote medale wywalczył również Jakub Sobiecki -  50, 100, 200 klasykiem. Na pudle stanęły też nasze sztafety dziewczyn 12 i 13 lat na 4x 50 dow. Srebro udało się zdobyć Agacie Skrzos na 50 grzb oraz brąz na 100 grzb i 200zm. Na najniższym stopniu podium stanęli: Szymon Świercz - 200 dowolnym i 200 zm, Dominik Gotowski na 200 zm, Agata Kopiczyńska na 50 grzbietem, Zuzanna Sudak na 200 klasykiem, Anna Michniewska na 100 motylem, Julia Szczepek na 100 zm.

Wielkie gratulacje!
Mamy nadzieję, że młodsi pójdą w ślady naszych starszych zawodników i będziemy mieli jeszcze większą ekipę medalistów!