Zgłoszenia na Finał Bielańskiej Ligi Biathlonowej

Finał zawodów Biathlonowej Ligi Biathlonowej 16.06.2018

16 czerwca br. obiektach Szkoły Podstawowej 263 odbędą się zawody z cyklu Biathlonowa Liga Szkół Podstawowych. Będą one organizowane przez Szkolny Związek Sportowy, UKS G-8 Bielany oraz Szkołę Podstawową nr 263.

Biathlonowa Liga Szkół Podstawowych współfinansowana jest ze środków Urzędu m. st Warszawy. Zawody mają na celu promowanie biathlonu. W zawodach sportowych może wziąć udział każde dziecko ze szkoły podstawowej, które nie posiada przeciwwskazań zdrowotnych do udziału.

Zapisów dokonujemy poprzez formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie UKS G-8 Bielany lub bezpośrednio przed zawodami -w biurze zawodów. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zawodnicy mają do przebiegnięcia w konkurencji biathlonowej sprint - w zależności od kategorii wiekowej jest to dystans od 450 do 600m. Strzelanie odbywa się z karabinów laserowych ustawionych na odległość 10m, do dużych tarcz, z pozycji leżącej oraz podpórek. Przed startem pierwszego uczestnika od godz. 9.00 zostanie udostępniona strzelnica.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych nagradzani będą pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Przewidywany czas zakończenia zawodów ok. godz. 12.00 w zależności od osób uczestniczących w zawodach.

Formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/1BZnijG-LZlS91eg5XhiiCnlwOEYiaXMrpJyyhmWT4GI

Klasyfikacja i wyniki zawodów BLW:
https://drive.google.com/open?id=1uV4Nsi20b6BbLLHEAYlC30OUL987FebZ

Regulamin:
https://drive.google.com/open?id=1DqK629wOv5mYH8hTEw6QTfNx5tt5WztZ

Oświadczenie:

Osoby pełnoletniej
https://drive.google.com/open?id=0BxN3UnOXp1jSX2JIM3NmejF4SlU

Osoby niepełnoletniej
https://drive.google.com/open?id=0BxN3UnOXp1jSZHdxb2I5QXhhSkU

Box 1

Box 2

TYRpolska

logoTYR

Pomóż i Ty

pomoc