Obóz dochodzeniowy Warszawa – ferie zimowe 2019

Forma wypoczynku szczególnie polecana dla najmłodszych (dzieci z klas „0”-4 SP). Obóz organizujemy na obiektach sportowych CRS Bielany ul. Lindego 20 (hala sportowa, pływalnia). Obowiązuje zapis do wyczerpania puli wolnych miejsc. Dzieci podzielone zostaną na grupy, zgodnie z wiekiem.

Grupy prowadzone będą przez instruktorów i trenerów sportowych. Zajęcia programowe prowadzone będą w godz. 8.00-16.30. Dyżur wychowawców będzie miał miejsce od godz. 7.30 a po zakończeniu programu zajęć- do godz. 17.00 (będziemy czekać na docierających po dzieci rodziców, którzy nie mogą przybyć na godz. 16.30).

Planujemy bogaty program zajęć sportowych (pływanie, gry i zabawy ruchowe, gry zespołowe, zapoznanie z wybranymi dyscyplinami, gry terenowe i zabawy na śniegu - przy dobrej pogodzie). Zajęcia pływackie odbywać się będą codziennie i będą się składać z dwóch części: nauki i doskonalenie pływania (podział na grupy pływackie z uwzględnieniem umiejętności dzieci) oraz z zabawy pod opieką instruktorów.

W trakcie każdego turnusu planujemy: przeprowadzenie warsztatów, wycieczkę do kina, dzień wycieczkowy w wybrane miejsce (muzea - lekcje muzealne, inne ciekawe miejsca itd.), spacery, gry planszowe, zajęcia artystyczne, inne.

Na wycieczki poruszamy się autokarem. Dopuszczamy możliwość przejazdu metrem. Szczegółowy plan zostanie sporządzony w okresie grudzień 2018 - styczeń 2019 r ( w oparciu o aktualny, dostępny program atrakcji) i przesłany rodzicom zapisanych dzieci najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem każdego turnusu.

Zapewniamy wodę butelkowaną- w dowolnej ilości - oraz obiady (dwa dania + podwieczorek typu owoc, ciasto itp.) Gotować dla nas będzie ajent w SP Nr 209. Jadłospis prześlemy rodzicom przed rozpoczęciem turnusów. Dziecko przynosi ze sobą II śniadanie.

Każdy uczestnik obozu zostaje ubezpieczony (NNW) na kwotę 10 tys zł. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po uzyskaniu potwierdzenia możliwości zapisu obowiązuje wpłata zaliczki w przeciągu 7 dni, w kwocie 150 zł/turnus. Dopłatę do pełnych kosztów obozu należy wnieść do dnia 31 grudnia 2018. Przy zapisie po dniu 31 grudnia obowiązuje wpłata całości kosztów.

Nr rachunku bankowego

05 1060 0076 0000 4247 8000 2500. Odbiorca UKS G-8 Bielany ul.Szegedyńska 11, 01-957 Warszawa. Opis: imię i nazwisko dziecka, opłata za obóz dochodzeniowy turnus I (i/lub II).

Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji. W szczególnych sytuacjach (udokumentowana choroba, złamanie itp.) ewentualne zwroty rozpatrywane są indywidualnie.

Terminy obozów:

- I turnus 28 stycznia- 1 lutego 2019
- II turnus 4-8 lutego 2019.

Koszt dla członków klubu 380,00 zł, dla dzieci nie będących członkami klubu 430,00 zł. Przy zapisie na dwa turnusy zniżki – koszt całości to 720,00 zł dla członków klubu, 820,00 zł dla dzieci nie będących członkami klubu.

Obowiązuje zapis pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wpłatę zaliczki prosimy robić dopiero po otrzymaniu potwierdzenia zapisu.

Box 1

Box 2

TYRpolska

logoTYR

Pomóż i Ty

pomoc