Obóz zimowy Ząb 2019

Wyjazd 2 lutego 2019 o godz. 9.00, ul. Szegedyńska 11(spod garaży w pobliżu parkingu ZS nr 52), powrót 9 lutego ok. godz. 17.00.

Kadra obozu - instruktorzy sportowi i trenerzy UKS G-8 Bielany, inne osoby z uprawnieniami wychowawców obozowych.

Obóz organizowany jest w OW Czesława w Zębie. W bardzo bliskiej odległości od ośrodka znajduje się kompleks wyciągów „Potoczki”, na którym będziemy jeździć pod okiem instruktorów ze szkółki narciarskiej w Zębie oraz instruktorów z UKS G-8 Bielany. Osoby bardziej zaawansowane będą miały również możliwość trenowania na kompleksie narciarskim w Suchem (kwalifikacji dokonuje instruktor narciarski).

Możliwa jest nauka lub doskonalenie jazdy na nartach lub na snowboardzie. W zgłoszeniu na obóz należy podać czy dziecko będzie jeździło na nartach czy snowboardzie. Dzieci zostaną podzielone na grupy pod kątem umiejętności.

W programie obozu ponadto: wycieczka do Zakopanego; Snowlandia, wyjazd do Aquaparku Termy Bukovina i Aquaparku w Zakopanem. Zabierzemy ze sobą gry planszowe. Będziemy bawić się przy zimowym ognisku i podczas zawodów narciarskich - na zakończenie obozu.

Wyżywienie - na miejscu, smaczna góralska kuchnia, 3 posiłki dziennie + podwieczorek, suchy prowiant na drogę powrotną. Ubezpieczenie NNW na sumę 15 tys/os.

Koszt obozu 1310 zł – dla członków klubu (opłacających comiesięczne składki członkowskie), 1410 zł dla dzieci niezrzeszonych.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Po uzyskaniu potwierdzenia możliwości zapisu obowiązuje wpłata zaliczki w przeciągu 7 dni, w kwocie 300 zł. Dopłatę do pełnych kosztów obozu należy wnieść do dnia 31 grudnia 2018. Zaliczka jest bezzwrotna, jednak w trudnych sytuacjach (choroba dziecka, złamanie itp.), gdy wyjazd dziecka nie dojdzie do skutku, są rozpatrywane prośby o zwrot kosztów.

Przy zapisie po dniu 31 grudnia obowiązuje wpłata całości kosztów.

Nr rachunku bankowego 05 1060 0076 0000 4247 8000 2500. Odbiorca UKS G-8 Bielany ul.Szegedyńska 11, 01-957 Warszawa. Opis: imię i nazwisko dziecka, opłata za obóz w Zębie.

Koszt wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu to 20 zł/doba (komplet wraz z kaskiem). Wynajem sprzętu na cały pobyt - koszt 100,00 zł. Kwotę za wynajem sprzętu należy przekazać wychowawcy przy wyjeździe.

Na karnety narciarskie należy zabezpieczyć kwotę 200 zł. Kwotę tą należy przekazać wychowawcy w dniu wyjazdu w opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka kopercie. W ten sposób można też przekazać kieszonkowe dziecka (do decyzji rodzica).

Box 1

Box 2

TYRpolska

logoTYR

Pomóż i Ty

pomoc