Sukcesy pięcioboistów

MAREK Przemek w ostatni weekend w Spale został MISTRZEM POLSKI do lat 15 w trójboju nowoczesnym na Mistrzostwach Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym uzyskując 788 punktów (strzelanie - 252; pływanie - 1:05,36 i bieg 3:09,32.
W tej samej kategorii ODROBINA Aleksander zajął 4 miejsce i MRÓWCZYŃSKI Daniel 8 miejsce oraz 5 miejsce w dwuboju nowoczesnym do lat 15.

FIGURSKA Paula została srebrną medalistką a ANTOSIK Kacper brązowym medalistą Mistrzostw Polski w dwuboju nowoczesnym do lat 12.

W Ogólnopolskich Zawodach w dwuboju nowoczesnym dzieci "Penta Day" w roczniku 2007 FIGURSKA Paula i ANTOSIK Kacper zostali brązowymi medalistami. Natomiast WYCZOŁEK Zofia zajęła 14 miejsce a OSIŃSKA Pola 15 miejsce.

w roczniku 2008 KULIŃSKA Lidia zajęła 17 miejsce;

w roczniku 2009 złotym medalistą został BORUC Przemysław, NIKOLAIENKO Zlatoslava zajęła 3 miejsce, MIRGOS Piotr 6 miejsce a KUCZYŃSKI Przemysław 13 miejsce;

w roczniku 2010 BIS Kaja zajęła 14 miejsce.

Trenerzy sekcji Pięcioboju nowoczesnego: Paweł Lewandowski i Mateusz Nowicki

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom.