Grupy naborowe

Zapraszamy dzieci chętne do trenowania pływania na zajęcia prowadzone przez kadrę trenerów pływania UKS „G-8 Bielany”, na pływalni przy ul. Conrada 6. Zajęcia mają na celu intensywną naukę techniki pływania, poszukiwanie sportowych talentów. Ofertę kierujemy dla dzieci zamieszkałych w Warszawie, w wieku 6-10 lat. Warunkiem udziału jest posiadanie co najmniej podstawowych umiejętności pływackich (nie uczymy w tej grupie od podstaw).

W szkoleniu nie mogą brać udziału dzieci z klas sportowych o profilu pływanie.

Udział niesie ze sobą zobowiązanie do systematycznych treningów sportowych realizowanych 2 x w tygodniu w dwóch wariantach:

- w poniedziałki oraz środy w godz. 17.00-18.30
- lub wtorki oraz czwartki w godz. 17.00-18.30.

Zajęcia odbywać się będą od dnia 10.09.2018 do dnia 18.06.2019. W przypadku konieczności odrabiania zajęć (awarie na basenie) zajęcia przedłużone zostaną na ostatni tydzień czerwca 2019. Zajęcia nie będą się odbywać w dni świąteczne oraz w czasie przerw szkolnych (zimowa i wiosenna przerwa świąteczna, ferie zimowe) oraz w dn. 2.05.2019.

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 200 zł/miesięcznie (wrzesień-czerwiec) - uśredniona na wszystkie miesiące, stała opłata miesięczna. Opłata zawiera dwie składowe: składkę członkowską w wysokości 50 zł oraz dopłatę do zajęć.

Obowiązuje także jednorazowo opłata ubezpieczenia NNW Sport (wysokość wpłaty ustalana rokrocznie w miesiącu wrześniu w oparciu o ofertę ubezpieczyciela. Dotychczas wynosiła ona poniżej 30,00 zł).

Klub rokrocznie występuje w konkursie o dofinansowanie do kosztów zajęć (szkolenie podstawowe w pływaniu, m.st. Warszawa).

Uczestnicy zajęć mają obowiązek odbycia badań lekarskich, organizowanych przez klub (podstawowe badania laboratoryjne, badanie lekarza orzecznika sportowego). Osoby niekorzystające z terminów badań wyznaczonych przez klub (lub dołączające w trakcie trwania roku szkolnego, po terminach badań), zobowiązane są do wykonania i dostarczenia badań we własnym zakresie, w wyznaczonym przez klub terminie.

Zawodnicy mają prawo do korzystania z oferty obozów sportowych (zimowy, letni) oraz akcji sportowych organizowanych przez klub.

Informacji udziela i dokonuje zapisu koordynator programu Karolina Batożyńska - kontakt – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Box 1

Box 2

TYRpolska

logoTYR

Pomóż i Ty

pomoc