Sekcja piłki siatkowej - podsumowanie

W sezonie 2017/18 braliśmy udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowsza organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Siatkowej.

Nasze drużyny pod okiem trenerów Arkadiusza Rucińskiego i Rafała Wachowskiego w kategorii młodzik, młodziczka oraz kinder rozegrały w sumie kilkanaście turniejów , grając z drużynami z województwa mazowieckiego. Wszyscy zawodnicy wykazywali ogromne zaangażowanie i wolę walki. Zdobyliśmy nowe doświadczenia i umiejętności.

Gratulując im postawy zachęcamy do dalszej pracy i walki na boisku w przyszłym sezonie.

Po zakończeniu rozgrywek ligowych w każdym tygodniu treningowym rozgrywana była liga wewnętrzna, singli, dwójek, trójek, szóstek. Zwycięzcy z każego miesiąca otrzymywali dyplom oraz drobny upominek.

Miło nam poinformować,że jeden z naszych zawodników Marcin Sobociński otrzymał powołanie na konsultacje kadry mazowsza w kategorii młodzik chłopców, które odbywają 10 czerwca w Stanisławowie Pierwszym. Gratulujemy i życzymy powodzenia. 

Box 1

Box 2

TYRpolska

logoTYR

Pomóż i Ty

pomoc