Odrabianie nieobecności na zajęciach pływackich w 1 semestrze zaplanowane zostało z końcem 1 semestru w następujących terminach

19 GRUDNIA 2021
9,16,23,30 STYCZNIA 2022

Zapis na każdy z tych terminów uruchamiany będzie w poniedziałek poprzedzający termin odrabiania ( do godz. 12.00) i trwać do wyczerpania puli wolnych miejsc.
Link do zapisu opublikowany będzie na www.uksg-8.pl w zakładce Nauka i doskonalenie pływania.
Przypominamy, że odrabianie będzie można zgłosić tylko gdy zostanie zaznaczona nieobecność uczestnika zajęć w systemie ActiveNow min 24h przed zajęciami.
1.09.2021 r od godziny 12.00 zapraszamy do zapisu na zajęcia pływackie pod linkiem

LINK DO ZAPISU ZOSTANIE ZAMIESZCZONY 1.09.2021r. o godz. 12.00

Po dokonaniu zapisu prosimy o dosłanie w regulaminowym terminie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

następujących dokumentów i informacji:

- deklaracji członkowskiej uczestnika zajęć

https://www.uksg-8.pl/dokumenty-klubu/183-deklaracja-czlonkowska.html

- zdjęcia twarzy w formacie png,jpg,jpeg- rozmiar 1 MB max
- oświadczenia w formacie png,jpg,jpeg- rozmiar 4 MB max (załącznik)
- numeru PESEL uczestnika zajęć
- adresu do korespondencji uczestnika zajęć/ rodzica/opiekuna prawnego.
- skanu zaświadczenia lekarskiego stwierdzającego  zdolność uczestnika zajęć do uprawiania sportu.

REGULAMIN ZAJĘĆ PŁYWACKICH - czytaj więcej...

REGULAMIN ZAJĘĆ PŁYWACKICH DLA GRUP SZKOLNYCH SP NR 352 ORAZ SP NR 80 - czytaj więcej...

REGULAMIN ZAJĘĆ PŁYWACKICH (zmiana) - czytaj więcej...

REGULAMIN ZAJĘĆ PŁYWACKICH DLA GRUP SZKOLNYCH SP NR 352 ORAZ SP NR 80 (zmiana) - czytaj więcej...

 

Informujemy, że w ostatnich dniach sierpnia zamieścimy grafiki zajęć i wszelkie informacje na temat zajęć nauki i doskonalenia pływania oraz sposobu zapisu na zajęcia.

Planujemy zapis w następującym porządku:

- w dniach 1-2 września zapis wyłącznie dla osób kontynuujących pływanie w UKS G-8 Bielany (za takie uważa się osoby, które brały udział w zajęciach do końca 2 sem roku szkolnego 2020/2021) oraz nowe dzieci chętne do zapisu do grup, które nie stanowią kontynuacji a są od absolutnych podstaw czyli PODSTAWOWEJ I NAJMŁODSI 1;
- od dnia 3 września do zapisu zaprosimy także tych chętnych, którzy nie mają statusu osób kontynuujących.
Zapis odbywać się będzie elektronicznie, przez aktywny link.
Do osób pływających w minionym roku w klubie wysłaliśmy informację o planowanych zmianach w zapisie. Rodziców nowych dzieci, chętnych do rozpoczęcia przygody pływackiej w naszym klubie również chcemy powiadomić o najważniejszej planowanej zmianie. Dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

Zbliża się wrzesień i kolejny rok szkolny. Oby był spokojniejszy od minionego.

Spodziewamy się, że w ciągu roku przepisy dotyczące obiektów sportowych mogą się zmieniać i bardzo utrudniać funkcjonowanie grup, tak jak miało to miejsce w przeszłości.
Dlatego w tym roku chcemy zaproponować zapis na zajęcia wiążący się z wyrobieniem dzieciom i młodzieży licencji Polskiego Związku Pływackiego.
W minionym roku grupy sportowe, których uczestnicy posiadali licencje zawodnicze, pływały przez prawie cały czas trwania "lockdownu". Oczywiście pewności mieć nie można jakie będą obowiązujące przepisy (rozporządzenia dotyczące basenów i uchwały Polskiego Związku Pływackiego, które również mają wpływ na funkcjonowanie grup z licencjami), ale wyciągając wnioski z minionego roku, w ten sposób możemy zwiększyć prawdopodobieństwo, że grupy będą pływać.