Zapis na zajęcia odbędzie się:

- od dn. 1.09.2020- dla kontynuujących,
- od dn. 2.09.2020- dla wszystkich chętnych.

Link do zapisu zostanie opublikowany 1.09. w godz. 8.00-9.00 na www.uksg-8.pl oraz na fb sekcji pływackiej klubu i odbywać się będzie wyłącznie online. W przypadku wystąpienia problemów wszelkie komunikaty będą podawane na https://www.facebook.com/UKS.G8.BIELANY.PLYWANIE
Zapis będzie możliwy w dwóch lokalizacjach- Lindego 20 i Conrada 6. Ubiegłoroczna lokalizacja na AWF - nie została dotychczas potwierdzona z przyczyn nie leżących po stronie klubu. W przypadku dodania tej lokalizacji będziemy również publikować informacje na ten temat.

Zapis wymagać będzie zgłoszenia się przez formularz zapisu. Po jego potwierdzeniu przez klub otrzymacie Państwo informację mailową o zapisie i konieczności potwierdzenia go wpłatą (wpisowe+zaliczka) wraz z danymi do jej dokonania. Dopiero zapis potwierdzony wpłatą jest kompletny. Osoby, które nie dokonają płatności będą usuwane z list.

Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami na temat zapisu na rok szkolny 2020/2021.

Po powstaniu grafiku prowadzących zamieścimy go również do Państwa informacji.
Zapraszamy na zajęcia organizowane przez najlepszy klub pływacki w Polsce!

Regulamin zajęć nauka i doskonalenie pływania - zobacz

PLAN ZAJĘĆ PŁYWACKICH DLA GRUP Z SP 352 ORAZ SP 80 (załącznik)

REGULAMIN ZAJĘĆ NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA  DLA GRUP SP 352 ORAZ SP 80 (załącznik)

Regulamin zajęć nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych (załącznik)

*Uwaga! Grafiki zajęć oraz prowadzących mogą ulec zmianie.