Informujemy, że zapisy na zajęcia pływackie prowadzone w roku szkolnym 2023/2024 odbywać się będą 
W GRUPACH NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA od dnia 4 września o godz. 14.00 - dla osób kontynuujących zajęcia (pływających w klubie w 2 sem poprzedniego roku szkolnego) oraz do grup uczących się od podstaw (Najmłodsi 1, Najmłodsi 2, Podstawowa), a dla pozostałych osób od dnia 6 września
 
W GRUPACH SZKOLNYCH SP 352 I SP 80 od dnia 4 września o godz. 14.00 - dla osób kontynuujących zajęcia (pływających w klubie w 2 sem poprzedniego roku szkolnego) oraz dla klas "O", a dla pozostałych osób od dnia 6 września.
 
Zapis odbywać się  przez elektroniczny link

Przy zapisie wymagana będzie wpłata zaliczki (od razu - opłata online). 
Uwaga! Podczas zapisu wymagana jest natychmiastowa płatność zaliczki (online - przelew lub blik) i tylko taka jest gwarancją dokonania prawidłowego zapisu. Niedokonanie wpłaty lub dokonanie jej później skutkuje brakiem skutecznego zapisu.
 
Osoby zapisujące dziecko na zajęcia obowiązuje zapoznanie się i akceptacja regulaminu zajęć (odrębny regulamin obowiązuje grupy szkolne).
Cennik zajęć zawarty został w regulaminach. 
 
Informujemy, że nie wymagamy orzeczeń lekarskich dotyczących zdolności do uprawiania sportu na rok szkolny 2023/2024 przez dzieci zapisywane na naukę i doskonalenie pływania.


REGULAMIN ZAJĘĆ - pobierz

Regulamin zajęć pływackich dla SP 352 i SP 80 - pobierz