ZAPISY NA SPORTOWE OBOZY WYJAZDOWE-FERIE ZIMOWE 2022
odbywają się online

OBÓZ DLA KLAS 4-8 SP (KLASY SPORTOWE+SPORTOWY TALENT+SEKCJA PRO) PŁYWANIE/NARTY/SNOWBOARD, SUCHA BESKIDZKA 6-13.02.2022 - OFERTA
OBÓZ DLA KLAS 1-6 SP NARTY/SNOWBOARD, ZĄB 5-12.02.2022 - OFERTA
turnus 1- 28.06-2.07.2021
turnus 2- 5-9.07.2021
turnus 3-12-16.07.2021
Oferta sportowego obozu dochodzeniowego wakacje 2021 - czytaj więcej...
 

LETNI OBÓZ SPORTOWY DLA KLAS 1-6 SP

Zapisy: https://zapisy.activenow.pl/uks-g-8-bielany-obozy

Miejsce: Sucha Beskidzka

Termin 18-30 sierpnia 2021

Zakwaterowanie: Hotel Monttis

Warunki zakwaterowania: pokoje 3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

Informacje dotyczące obozu sportowego czytaj więcej...

Zapraszamy do zapisu na obóz dochodzeniowe dla dzieci z klas 1-4 SP, zaplanowane w czasie ferii zimowych. Zapisu należy dokonać po zapoznaniu się z ofertą obozu przez link służący do zapisu https://zapisy.activenow.pl/uks-g-8-bielany-obozy

Jeśli któraś z grup wiekowych w danym turnusie nie wyświetla się po wejściu w link, oznacza to że pula miejsc pod zapis została wyczerpana. Można wówczas napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając wiek dziecka (klasę) a my poinformujemy o możliwości zapisania w przypadku zwolnienia się miejsca.

Informujemy, że po szczegółowym przeanalizowaniu wszystkich wytycznych związanych z organizacją obozów stacjonarnych i dotyczących obiektów, na których je organizowaliśmy, nie zdecydowaliśmy się na ich organizację, tak jak to było co roku. O ile jesteśmy wstanie w pełni dostosować się do wytycznych dotyczących organizacji wypoczynku o tyle spotkaliśmy się z szeregiem wytycznych na obiektach (pływalnia, stołówka szkolna, w której spożywaliśmy obiady itd), które bardzo utrudniają funkcjonowanie grupy i odbiegają znacznie od wytycznych dla obozów. Wychodzimy z założenia, że obóz ma być ciekawy i przyjemny dla dzieci, tymczasem obecnie jest zbyt wiele ograniczeń, by zrealizować taki plan. Jeśli pojawią się zmiany w dotychczasowych regulacjach i tym samym nowe możliwości dla nas, powrócimy do tematu.

W celu zapisu wejdź w link:
https://zapisy.activenow.pl/uks-g-8-bielany-obozy


Zapis odbywać się będzie od dnia 16 marca do wyczerpania puli wolny miejsc.
Przed zapisem prosimy o dokładne zapoznanie się z ofertą.


W ofercie podano maksymalną cenę obozu (dla dzieci niezrzeszonych w klubie). W opisie oferty podano cenę obozu dla zawodnika klubu oraz możliwe zniżki.