Informujemy, że po szczegółowym przeanalizowaniu wszystkich wytycznych związanych z organizacją obozów stacjonarnych i dotyczących obiektów, na których je organizowaliśmy, nie zdecydowaliśmy się na ich organizację, tak jak to było co roku. O ile jesteśmy wstanie w pełni dostosować się do wytycznych dotyczących organizacji wypoczynku o tyle spotkaliśmy się z szeregiem wytycznych na obiektach (pływalnia, stołówka szkolna, w której spożywaliśmy obiady itd), które bardzo utrudniają funkcjonowanie grupy i odbiegają znacznie od wytycznych dla obozów. Wychodzimy z założenia, że obóz ma być ciekawy i przyjemny dla dzieci, tymczasem obecnie jest zbyt wiele ograniczeń, by zrealizować taki plan. Jeśli pojawią się zmiany w dotychczasowych regulacjach i tym samym nowe możliwości dla nas, powrócimy do tematu.