W szkoleniu pływackim w grupach PRO brać mogą udział dzieci od 11 roku życia wzwyż.

W szkoleniu nie mogą brać udziału dzieci z klas sportowych o profilu pływanie.

Udział niesie ze sobą zobowiązanie do systematycznych treningów sportowych realizowanych 3 x w tygodniu w następującym układzie dni i godzin:

  • w poniedziałki, środy w godz. 15.45-17.15 oraz
  • w piątki w godz. 15.30-17.00.


Zajęcia odbywać się będą do dnia 25.06.2020 r. Zajęcia nie będą się odbywać w dni świąteczne oraz w czasie przerw szkolnych (zimowa i wiosenna przerwa świąteczna, ferie zimowe).

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 260 zł/miesięcznie (wrzesień-czerwiec) - uśredniona na wszystkie miesiące, stała opłata miesięczna. Opłata zawiera dwie składowe: składkę członkowską w wysokości 60 zł oraz dopłatę do zajęć 200 zł.

Obowiązuje także jednorazowo opłata ubezpieczenia NNW Sport . Na ten moment wynosi ona 30,00 zł.

Klub rokrocznie występuje w konkursie o dofinansowanie do kosztów zajęć (szkolenie zasadnicze w pływaniu, m.st. Warszawa). Podane ceny podane są w oparciu o kalkulację kosztów i z uwzględnieniem uzyskanego dofinansowania.

Uczestnicy zajęć mają obowiązek terminowego odbywania badań sportowych i udostępniania klubowi aktualnego orzeczenia o zdolności do uprawiania sportu.

Zawodnicy mają prawo do korzystania z oferty obozów sportowych (zimowy, letni) oraz akcji sportowych organizowanych przez klub.

Informacji udziela i dokonuje zapisu koordynator programu Karolina Batożyńska - kontakt – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o programie dostępne także pod numerem klubu 784 483 892.

Zapraszamy!